Turnuvalar (Ülkeler) - Afrika Uluslar Kupası, Elemeler
18:00Gambiya 18:00Tunus Turnuvalar (Ülkeler) - CONCACAF Uluslar Ligi
23:00Saint Vincent 23:00Montserrat Hollanda - Eerste Divisie
15:30Stormvogels Telstar 15:30Maastricht Hollanda - Tweede Divisie
15:00ADO 20 Heemskerk 15:00Koninklijke HFC Portekiz - Campeonato de Portugal
19:00SC Regua 19:00FC Alpendorada Rusya - 1. Liga
18:00FC Neftekhimik Nizhnekamsk 18:00FC Yenisey Krasnoyarsk Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
15:30Pobeda Khasavyurt 15:30FC Alania Vladikavkaz-2 ABD - NISA
05:30Capo FC 05:30Los Angeles Force Almanya Amatör - Bayernliga Güney
16:00Turkspor Augsburg 16:00TSV 1896 Rain Almanya Amatör - Oberliga Rheinland-Pfa
16:00FV Eppelborn 16:00SV. Gonsenheim Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
16:00Eckernförder 16:00SV Preussen 09 Reinfeld Arjantin - Arjantin Kupası
02:00Boca Juniors 1 : 1CA Talleres de Cordoba Avustralya - Kuzey NSW NPL
07:30Edgeworth FC 07:30Charlestown Azzurri FC Avustralya - NPL, Güney Avustralya, Kadınlar
08:00Salisbury Inter 08:00West Torrens Birkalla Brezilya - Brezilya Serie C
02:00Ferroviaria Araraquara SP 3 : 2Londrina EC PR Brezilya - Pernambucano, Serie A2
21:00Jaguar PE 21:00AAD Vitoria Tabocas PE Brezilya - U20 Paulista
21:00Referencia FC SP U20 21:00Desportivo Brasil SP Çekya - 1. Lig, Kadınlar
12:00FC Prague 12:00Slavia Prague Çekya - Divize A
17:00FK Jindrichuv Hradec 1910 17:00SK Petrin Plzen B Çekya - Divize E
17:00FK Kozlovice 17:00SK Batov 1930 Danimarka - 3. Lig
14:00BK Avarta 14:00Odder IGF Ekvador - Ekvador Kupası
03:00Guayaquil City FC 3 : 1Delfin Sc Honduras - Liga Nacional, Açılış
00:00CD Victoria La Ceiba 00:00Olancho FC İspanya Amatör - Tercera Federacion, Grup 15
20:00Beti Kozkor KE 20:00UD Mutilvera İsveç - 2. Lig, Norrland
14:00Umea FC Akademi 14:00Algarna Harnosand IF İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
14:00Umea IK 14:00Lidkopings FK Japonya - J.Lig 2
12:00Fagiano Okayama 12:00Blaublitz Akita Kanada - Kanada Futbol Ligi
01:00Unity FC Csl 01:00Toronto Falcons Kosta Rika - Premier Lig, Açılış
04:00LD Alajuelense 4 : 0AD Guanacasteca Kosta Rika - Primera Division, Women
00:00Tsunami Azul FF 2 : 2Puerto Viejo FC Letonya - 1st Ligas
18:00Rezeknes Fa/Bjss 18:00SK Super Nova Norveç - 3. Küme Grup 3
15:00Skeid Fotball 2 15:00Asker Fotball Özbekistan - Pro Liga
22:00Olimpik Mobiuz U19 22:00FK Kokand 1912 Polonya - CLJ
13:00Slask Wroclaw 13:00Gornik Zabrze Polonya - III Liga, Grup 1
13:00Pelikan Lowicz 13:00MKS Mlawianka Mlawa Polonya - III Liga, Grup 2
17:00Elana Torun 17:00Blekitni Stargard Şili - Premier Lig
18:00Huachipato 18:00O´higgins Şili - Şili Kupası
20:30Huachipato 20:30CD Imperial Unido Yunanistan - U19 Süper Ligi
12:00Panserraikos 12:00FC Levadiakos